(066)  610 - 49 - 72

Реклама на радіо
у Харкові

Усі FM станції.
Вас почує усе місто!

Охоплення на усе місто

Швидкий старт

Бюджет від 2000 грн

Гнучкий графік виходів

Рекламу на радіо можна запустити за день-два, на довільний період і з будь-яким бюджетом. Рекламною кампанією легко керувати, вносити необхідні зміни, запускати нові ролики.

Середня вартість розміщення рекламних роликів коливається в межах 80-260 грн за один вихід 20 секундного ролика. Класичний обсяг рекламної кампанії становить 30-100 вихід на 2-5 станціях.

У Харкові віщає 19 радіостанцій. Умовно їх можна згрупувати за форматом на ті віщають тільки Російсько та Україномовну популярну музику; до другої групи входять станції віщають так само популярну танцювальну музику, але вже з охопленням і світових груп і виконавців. Далі йдуть станції молодіжної спрямованості, у т. ч. і з ухилом в клубний формат. І окремо стоять станції нишевой музики - "Шансон", радіо "Roks", "Kiss FM", і інформаційно-аналітичні радіостанції.

Радіостанції популярної російської та української музики

Станції охоплюють найбільш популярний музичний сегмент поп-музики. Від сучасної до хітів усіх часів. Аудиторія слухачів ближче до середнього, найбільш забезпеченого віку.

149

грн

вихід

88.0

FM

Русское радио

Провідна станція в поп форматі. Російська і українська музика, радянська естрада. Самі перевірені і легендарні пісні. Новинні і розважальні передачі.

54

грн

вихід

104.5

FM

Наше радіо

Популярна позитивна російська і українська танцювальна музика. Новини та розважальні передачі. Веселі ведучі, якісна музика переважно активного ритму.

181

грн

вихід

103.0

FM

П'ятниця

Найвеселіше і запальне радіо. Російська і українська сучасна естрада, народні пісні. Розважальні передачі і новини.

50

грн

вихід

101.5

FM

Перец

Гостреньке музично-гумористичне радіо, жарти і анекдоти щогодини. Українська та російська музика. Програми на замовлення, новини.

Радіостанції хітів російської, української, і світової естради

Крім поп-музики тут вже зустрічаються і інші жанри, рок-музика. Аудиторія слухачів так само, ближче до середнього віку.

186

грн

вихід

102.0

FM

Хіт FM

Драйвова музика всіх часів і народів. Тільки хіти від 90-х до сучасності. Лідіруюча станція з одним з найбільшим покриттям.

162

грн

вихід

101.1

FM

NRJ

Ідеальний мікс з найактуальнішою, найкращою, якісної і найгарячішою музики. Тільки «топові» пісні сучасності - тільки 100% хіти! Найтехнологічніші ефірні проекти, ігри, шоу.

63

грн

вихід

104.0

FM

Максимум

Максимально енергійна станція, супер хіти, світова та російськомовна музика. Запальні радіо-шоу. Максимально позитивні діджеї!

35

грн

вихід

106.6

FM

Бізнес радіо

Трохи більш серйозна і спокійна музика для фонового прослуховування ділової аудиторією. Переважно англомовні композиції. Трохи більше фатального напрямку. Бізнес новини.

61

грн

вихід

107.4

FM

Країна ФМ

Виключно 100% Україномовна музика, програми, спецпроекти. Олег Скрипка, Океан Ельзи, Тартак, Друга Ріка. Радіо для справжніх Українців.

Молодіжні радіо

Радіостанції охоплюють більш молоду частину аудиторії, програють найостанніші хіти, клубну музику, нові музичні напрямки.

141

грн

вихід

105.2

FM

Люкс ФМ

Радіо гарного настрою. Заводні ведучі, добірна сучасна музика. Світові, російські, українські виконавці.

70

грн

вихід

91.2

FM

M-FM

100% закордонні хіти. Інтернаціональне радіо, самий кращій світовій саунд. Найновіші та перевірені часом композиції.

45

грн

вихід

105.7

FM

Power FM

Українська музично-інформаційна радіостанція. Музичний формат: TOP40 - сучасне хітове радіо з переважанням хітів в стилі поп.

Нішеві радіо

Дані станції спеціалізуються на виділеному вузькому форматі музики. На відміну від популярної музики, яку можуть слухати в загальному усі, тут можна знайти вузьку аудиторію, яку не охоплюють інші станції.

76

грн

вихід

89.3

FM

Radio Roks

Головна рок-станція України! Класичний західний рок із «золотої епохи рок-н-ролу» - 70-х і 80-х, плюс обрані композиції з 60-х і 90-х. Радіо Roks - тільки рок!

76

грн

вихід

102.4

FM

Kiss FM

Топова клубна музика для прогресивної молоді, dance, trance, d`n`b. Кращі світові ді-джеї Armin Van Buuren, Carl Cox, Tiesto. Kiss FM входить у найбільшу танцювальну радіомережу Європи.

57

грн

вихід

103.5

FM

Шансон

Одна з найпопулярніших станцій для дорослої аудиторії. Музика для душі, пісні для тих хто не вчора народився на світ. Відмінно слухається на відпочинку, на природі, на дачі.

54

грн

вихід

107.9

FM

Мелодія

Якісна музика вітчизняної та зарубіжної естради. Тільки найкращі пісні за всі часи. Тематичні музичні передачі, шоу. Грамотне поєднання кращої радянської естради і музики 2000х.

118

грн

вихід

90.4

FM

Ретро ФМ

Золоті хіти 70х-80х-90х. Для тих чия юність була в 80-е і 90-е. Прекрасна можливість для зрілої аудиторії згадати нотки бурхливої молодості.

54

грн

вихід

90.0

FM

Relax FM

Спокійна музика для відпочинку і розслаблення. Хороший спосіб відключитися від щоденної суєти і біганини.